Opakowania

aba box - opakowania

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, poszerzyliśmy nasz park maszynowy o składarko-sklejarkę, dzięki, której możemy wyprodukować szeroką gamę opakowań, jednoczenie zwiększając kompleksowość i wszechstronność naszej oferty.  Należąc do organizacji FSC mamy możliwość produkcji certyfikowanych opakowań  z oświadczeniem FSC Mix oraz FSC Recycled, w zależności od użytego podłoża. Produkujemy opakowania do sześciu punktów klejenia.

jakość

Innowacyjna, automatyczna składarko-sklejarka wyposażona jest w systemem dysz klejowych sterowanych komputerowo. Opakowania klejone są w linii prostej, 3-punktowo (pudełka z tzw. automatycznym dnem) jak również 4- i 6-punktowo. Sklejarka wyposażona jest dodatkowo w system umożliwiający wklejanie okienek.

wydajność

Wysoka wydajność maszyny pozwala na klejenie do 80000 sztuk pudełek na godzinę. Maksymalna gramatura papieru  użytego do produkcji opakowań to 600 g/m2, natomiast maksymalny format jednego użytku może mieć 1000x600mm a minimalny 56x60mm.

i znacznie więcej

Druk na opakowaniach realizujemy w technologii offsetowej oraz cyfrowej z wykończeniem powierzchni różnymi metodami uszlachetniania takimi jak lakierowanie UV, foliowanie na gorąco (folia błyszcząca, matowa, soft-touch, strukturalna) jak również tłoczenie wklęsłe i wypukłe, hot-stamping.

Nasza introligatornia wyposażona jest w nowoczesny pełnoformatowy automat sztancujący pozwalający na wykrawanie,  dowolnych kształtów jednocześnie nanosząc bigi, perforację oraz test  Braille;a, biguje lub perforuje.

Facebook
LinkedIn
Instagram