Aktualności

ABA Papier INT. sp. z o.o. przedłuża członkostwo w Francusko-polskiej izbie gospodarczej. CCifp to nie tylko wkład w rozwój działalności inwestycyjnych i gospodarczych w Polsce ale także doskonała platforma wymiany doświadczeń biznesowych.

Członkostwo CCIF
2021-03-05

potwierdzenie ciągłości certyfikacji fsc, zapewnianiającej wiarygodną gwarancję, że produkty sprzedawane z oświadczeniem fsc pochodzą z dobrze zarządzanych lasów, źródeł kontrolowanych, materiałów odzyskanych lub ich mieszanek

Odnowienie certyfikacji FSC
2021-02-18

ABA Papier INT. sp. z o.o. stawia na nowoczesność. System CTP firmy Kodak oparty na nowoczesnych i ekologicznych rozwiązaniach to naświetlarka Kodak Achieve wraz z pakietem oprogramowania Kodak Prinergy Workflow. System jest w pełni bezprocesowy co oznacza brak szkodliwej chemii w procesie produkcji form drukowych.

Nowy system CTP
2020-05-07

certyfikacja fsc wg ustanowionych systemów zarzadzania została wprowadzona w celu zapewnienia wiarygodnej gwarancji, że produkty sprzedawane z oświadczeniem fsc pochodzą z dobrze zarządzanych lasów, źródeł kontrolowanych, materiałów odzyskanych lub ich mieszanek. w zawiązku z tym umożliwia transparentny przepływ produktów wykonanych z powyższych materiałów poprzez łańcuch dostaw

Certyfikat FSC
2020-02-04

ABA Papier INT. sp. z o.o. kolejny raz wspiera potrzebujących. Tym razem wydrukowaliśmy dla Janka tysiące ulotek i plakatów, informujące o poszukiwaniu bliźniaka genetycznego. Trzymamy kciuki za szybkie efekty poszukiwań jak i terapii.

Pomoc dla Janka
2017-10-17

ABA PAPIER dodaje do swojej oferty usługę Cross Media, czyli wielokanałowy przekaz marketingowy, w którym media tradycyjne współgrają z mediami elektronicznymi tworząc jeden spójny przekaz. Uzupełniając się wzajemnie, wykorzystuje możliwie najpełniej cechy i atuty poszczególnych kanałów komunikacyjnych, czyniąc kampanię marketingową bezpośrednim dialogiem z indywidualnym Klientem.

Uruchamiamy Cross Media
2015-03-25

W 2014 roku dzięki ciągłemu doskonaleniu się, zakończyliśmy pozytywnie proces recertyfikacji, który zaświadcza, że nasza firm spełnia wymagania normy PN- EN ISO 9001:2009 w zakresie druku offsetowego arkuszowego i rolowego, druku cyfrowego, personalizacji druków, usług mailingowych oraz druków korespondencji masowej.

ISO 9001:2009
2014-01-15

ABA papier rozpoczęła pracę w projekcie ochrony drzew i podjęła decyzję aby do produkcji własnych materiałów marketingowych i wydruku faktur wykorzystywać jedynie ekologiczny papier pochodzący z recyclingu. 22 kwietnia 2013 r., z okazji Międzynarodowego Dnia Ziemi, rozpoczęliśmy w ABA Papier projekt mający na celu ratowanie środowiska naturalnego. Aby ograniczyć negatywny wpływ na środowisko w ramach podstawowej działalności firmy podjęliśmy decyzję, aby do produkcji własnych materiałów marketingowych i wydruku faktur wykorzystywać jedynie ekologiczny papier pochodzący z recyclingu. Jesteśmy przekonani, że podjęcie tego rodzaju działań pozwoli ocalić wiele drzew, a w konsekwencji pozytywnie wpłynie na środowisko naturalne. Jeśli i Ty chcesz chronić drzewa dołącz do nas i naszej inicjatywy – wspólnie możemy uratować jeszcze wiele drzew!

Eko inicjatywa
2013-04-22

Audyt nadzorów certyfikatów w zakresie Systemu Zarządzania Jakością zgodnego z wymaganiami normy ISO 9001:2009 (styczeń 2013 r.) w zakresie druku offsetowego arkuszowego i rolowego, druku cyfrowego, personalizacji druków, usług mailingowych oraz druków korespondencji masowej a także w zakresie Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji zgodnym z PN-ISO/IEC 27001:2005 (październik 2012 r.) ABA Papier od początku swojego istnienia przykłada ogromną wagę do jakości świadczonych usług. Profesjonalizm i przestrzeganie restrykcyjnych procedur to warunek konieczny aby w sposób efektywny zarządzać procesami związanymi z personalizacją i bezpieczeństwem informacji. W styczniu 2013 r odbył się audyt nadzorów certyfikatów w zakresie Systemu Zarządzania Jakością zgodnego z wymaganiami normy ISO 9001:2009 w zakresie druku offsetowego arkuszowego i rolowego, druku cyfrowego, personalizacji druków, usług mailingowych oraz druków korespondencji masowej, a także w zakresie Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji zgodnym z PN-ISO/IEC 27001:2005 Posiadanie certyfikatów potwierdzających spełnianie wymagań zawartych w poszczególnych normach potwierdza, że działamy zgodnie z najlepszymi światowymi praktykami.

Odświeżenie certyfikatu ISO
2013-01-02

Szereg zmian jakie zaszły w firmie ABA Papier ostatecznie przypieczętowała zmiana systemu identyfikacji wizualnej. W ramach nowej strategii komunikacji wprowadziliśmy dwie linie brandu ABA Papier: ABA Profesional – dotychczasowy symbol marki został poddany retuszowi, którego celem było uwspółcześnienie i lepsze dopasowanie do misji i celów strategicznych firmy. Dodatkowo wprowadzenie nowej kolorystyki pozwoliło nam na stworzenie spójnego i atrakcyjnego przekazu wizualnego. Jaka jest jego symbolika? Kolor niebieski pomaga w tworzeniu twórczego wizerunku i często wiązany jest z działalnością projektancką, artystyczną oraz kreatywną. To kolor dobrej komunikacji, w biznesie zaś jest symbolem autorytetu i elegancji. ABA Wild – to marka wykorzystywana przez nas do promowania postaw proekologicznych. Nawiązuje do natury poprzez eko-motywy, w świeżych i soczystych odcieniach zieleni. Wierzymy, że nasze pozytywne nastawienie do świata i środowiska okaże się inspiracją również dla naszych Klientów i Partnerów biznesowych.

Rebrending
2012-11-05

Przeniesienie CKM ze Szczecina przy ul. Pomorskiej 60 do Komarowa 52A (tuż przy zakładzie produkcyjnym w zakresie druku offsetowego) Szybki rozwój i wszechobecny postęp technologiczny stawia nas wszystkich wobec trudnych wyzwań biznesowych. Budowa przewagi konkurencyjnej to dziś podstawa działania przedsiębiorstwa. Aby umocnić przewagę konkurencyjną firmy ABA Papier podjęliśmy decyzję o przeniesieniu Centrum Korespondencji Masowej do Komarowa, gdzie znajduje się nasz zakład produkcyjny z zakresu druku offsetowego. Dzięki koncentracji wszystkich procesów w jednej lokalizacji, jesteśmy jeszcze bardziej elastyczni. Możemy jeszcze szybciej i lepiej realizować Państwa zlecenia.

Przeniesienie CKM do Komarowa
2012-07-02
Facebook
LinkedIn
Instagram