Aktualności

firma aba papier wspiera straż pożarną od 2022r. drukowanie plakatów, ulotek oraz sponsorowanie ważnych wydarzeń to tylko niektóre formy wsparcia.

Wsparcie dla Straży pożarnej
od 2022

uzyskanie certyfikatu "SPrawdzonego partnera w biznesie". Otrzymują go tylko wybrani klienci EFL, którzy wykazują się najwyższą dyscypliną płatniczą.

Sprawdzony PARTNER w biznesie
2022-07-14

ABA Papier INT. sp. z o.o. przedłuża członkostwo w Francusko-polskiej izbie gospodarczej. CCifp to nie tylko wkład w rozwój działalności inwestycyjnych i gospodarczych w Polsce ale także doskonała platforma wymiany doświadczeń biznesowych.

Członkostwo CCIF
2021-03-05

potwierdzenie ciągłości certyfikacji fsc, zapewnianiającej wiarygodną gwarancję, że produkty sprzedawane z oświadczeniem fsc pochodzą z dobrze zarządzanych lasów, źródeł kontrolowanych, materiałów odzyskanych lub ich mieszanek

Odnowienie certyfikacji FSC
2021-02-18

ABA Papier INT. sp. z o.o. stawia na nowoczesność. System CTP firmy Kodak oparty na nowoczesnych i ekologicznych rozwiązaniach to naświetlarka Kodak Achieve wraz z pakietem oprogramowania Kodak Prinergy Workflow. System jest w pełni bezprocesowy co oznacza brak szkodliwej chemii w procesie produkcji form drukowych.

Nowy system CTP
2020-05-07

certyfikacja fsc wg ustanowionych systemów zarzadzania została wprowadzona w celu zapewnienia wiarygodnej gwarancji, że produkty sprzedawane z oświadczeniem fsc pochodzą z dobrze zarządzanych lasów, źródeł kontrolowanych, materiałów odzyskanych lub ich mieszanek. w zawiązku z tym umożliwia transparentny przepływ produktów wykonanych z powyższych materiałów poprzez łańcuch dostaw

Certyfikat FSC
2020-02-04

ABA Papier INT. sp. z o.o. kolejny raz wspiera potrzebujących. Tym razem wydrukowaliśmy dla Janka tysiące ulotek i plakatów, informujące o poszukiwaniu bliźniaka genetycznego. Trzymamy kciuki za szybkie efekty poszukiwań jak i terapii.

Pomoc dla Janka
2017-10-17

ABA PAPIER dodaje do swojej oferty usługę Cross Media, czyli wielokanałowy przekaz marketingowy, w którym media tradycyjne współgrają z mediami elektronicznymi tworząc jeden spójny przekaz. Uzupełniając się wzajemnie, wykorzystuje możliwie najpełniej cechy i atuty poszczególnych kanałów komunikacyjnych, czyniąc kampanię marketingową bezpośrednim dialogiem z indywidualnym Klientem.

Uruchamiamy Cross Media
2015-03-25

W 2014 roku dzięki ciągłemu doskonaleniu się, zakończyliśmy pozytywnie proces recertyfikacji, który zaświadcza, że nasza firm spełnia wymagania normy PN- EN ISO 9001:2009 w zakresie druku offsetowego arkuszowego i rolowego, druku cyfrowego, personalizacji druków, usług mailingowych oraz druków korespondencji masowej.

ISO 9001:2009
2014-01-15

ABA papier rozpoczęła pracę w projekcie ochrony drzew i podjęła decyzję aby do produkcji własnych materiałów marketingowych i wydruku faktur wykorzystywać jedynie ekologiczny papier pochodzący z recyclingu. 22 kwietnia 2013 r., z okazji Międzynarodowego Dnia Ziemi, rozpoczęliśmy w ABA Papier projekt mający na celu ratowanie środowiska naturalnego. Aby ograniczyć negatywny wpływ na środowisko w ramach podstawowej działalności firmy podjęliśmy decyzję, aby do produkcji własnych materiałów marketingowych i wydruku faktur wykorzystywać jedynie ekologiczny papier pochodzący z recyclingu. Jesteśmy przekonani, że podjęcie tego rodzaju działań pozwoli ocalić wiele drzew, a w konsekwencji pozytywnie wpłynie na środowisko naturalne. Jeśli i Ty chcesz chronić drzewa dołącz do nas i naszej inicjatywy – wspólnie możemy uratować jeszcze wiele drzew!

Eko inicjatywa
2013-04-22

Audyt nadzorów certyfikatów w zakresie Systemu Zarządzania Jakością zgodnego z wymaganiami normy ISO 9001:2009 (styczeń 2013 r.) w zakresie druku offsetowego arkuszowego i rolowego, druku cyfrowego, personalizacji druków, usług mailingowych oraz druków korespondencji masowej a także w zakresie Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji zgodnym z PN-ISO/IEC 27001:2005 (październik 2012 r.) ABA Papier od początku swojego istnienia przykłada ogromną wagę do jakości świadczonych usług. Profesjonalizm i przestrzeganie restrykcyjnych procedur to warunek konieczny aby w sposób efektywny zarządzać procesami związanymi z personalizacją i bezpieczeństwem informacji. W styczniu 2013 r odbył się audyt nadzorów certyfikatów w zakresie Systemu Zarządzania Jakością zgodnego z wymaganiami normy ISO 9001:2009 w zakresie druku offsetowego arkuszowego i rolowego, druku cyfrowego, personalizacji druków, usług mailingowych oraz druków korespondencji masowej, a także w zakresie Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji zgodnym z PN-ISO/IEC 27001:2005 Posiadanie certyfikatów potwierdzających spełnianie wymagań zawartych w poszczególnych normach potwierdza, że działamy zgodnie z najlepszymi światowymi praktykami.

Odświeżenie certyfikatu ISO
2013-01-02

Szereg zmian jakie zaszły w firmie ABA Papier ostatecznie przypieczętowała zmiana systemu identyfikacji wizualnej. W ramach nowej strategii komunikacji wprowadziliśmy dwie linie brandu ABA Papier: ABA Profesional – dotychczasowy symbol marki został poddany retuszowi, którego celem było uwspółcześnienie i lepsze dopasowanie do misji i celów strategicznych firmy. Dodatkowo wprowadzenie nowej kolorystyki pozwoliło nam na stworzenie spójnego i atrakcyjnego przekazu wizualnego. Jaka jest jego symbolika? Kolor niebieski pomaga w tworzeniu twórczego wizerunku i często wiązany jest z działalnością projektancką, artystyczną oraz kreatywną. To kolor dobrej komunikacji, w biznesie zaś jest symbolem autorytetu i elegancji. ABA Wild – to marka wykorzystywana przez nas do promowania postaw proekologicznych. Nawiązuje do natury poprzez eko-motywy, w świeżych i soczystych odcieniach zieleni. Wierzymy, że nasze pozytywne nastawienie do świata i środowiska okaże się inspiracją również dla naszych Klientów i Partnerów biznesowych.

Rebrending
2012-11-05

Przeniesienie CKM ze Szczecina przy ul. Pomorskiej 60 do Komarowa 52A (tuż przy zakładzie produkcyjnym w zakresie druku offsetowego) Szybki rozwój i wszechobecny postęp technologiczny stawia nas wszystkich wobec trudnych wyzwań biznesowych. Budowa przewagi konkurencyjnej to dziś podstawa działania przedsiębiorstwa. Aby umocnić przewagę konkurencyjną firmy ABA Papier podjęliśmy decyzję o przeniesieniu Centrum Korespondencji Masowej do Komarowa, gdzie znajduje się nasz zakład produkcyjny z zakresu druku offsetowego. Dzięki koncentracji wszystkich procesów w jednej lokalizacji, jesteśmy jeszcze bardziej elastyczni. Możemy jeszcze szybciej i lepiej realizować Państwa zlecenia.

Przeniesienie CKM do Komarowa
2012-07-02
Facebook
LinkedIn
Instagram